مراقبت های پس از کاشت ناخن

مراقبت های پس از کاشت ناخن:

مراقبت پس از کاشت ناخن-یاسمن بیوتی-اکستنشن مو

بعد از کاشتن ناخن یک سری مراقبت ها جهت حفظ،دوام و نشکستن ناخن ضروری است(مراقبت های پس از کاشت ناخن).

مراقبت هایی نظیر جلوگیری از ترک برداشتن و شکستن ناخن،تمیز و سالم نگه داشتن ناخن ها و ترمیم به موقع ناخن کاشت می تواند باعث هر چه زیباتر شدن دستان شما باشد.

انتخاب سایز مناسب برای ناخن:

طول ناخنی که می خواهید بکارید را مناسب با نحوه کار و سبک زندگی خود انتخاب کنید؛

آنهایی که ناخن خود را بیش از 1.3 سانتیمتر از نوک انگشت خود انتخاب میکنند،احتمال اینکه ناخنشان بشکند یا به آن آسیب برسد،زیاد است؛

مخصوصا اگر کارهایی که به صورت روزمره انجام می دهید فشا ربه ناخن شما وارد کند؛بنابر این سایز ناخن خود را طوری انتخاب کنید که متناسب با سبک زندگی شما باشد.

استفاده از دستکش های ضد آب:
تا جایی که امکان داد سعی کنید ناخن های خود را خیس نکنید و موقع انجام کارهای خانه مانند ظرف شستن،شستن سینک ظرفشویی و … از دستکش استفاده کنید،چون آب و مواد شوینده ممکن است به ناخن شما آسیب بزند؛
بنابر این سعی کنید از کارهایی که دست شما را خیس می کند،بیشتر دوری کنید؛
همچنین بعد از انجام کارهای خانه دستان خود را با دستمال خشک کنید و برای از بین بردن باکتری ها با الکل ناخن های خود را ضد عفونی کنید.

مراجعه به ناخن کار در صورت شکست یا لیفت:

اگر ناخنتان آسیب دید،تلاش نکنید ناخن خود را خودتان در منزل ترمیم کنید،چون ممکن است نتیجه کار آسیب بیشتر به ناخن طبیعیتان باشد.یا انگشتان خود را عفونی کنید؛
با در نظر گرفتن میزان شکستگی ناخن،به ناخن کار مراجعه کنید آنها ناخن شما را ترمیم کنند،هرگز ناخن خود را با چسب ناخن نچسبانید،تمام چسب ناخن ها ضد آب نیستند و ممکن است تاثیر گذار نباشند.

دستان خود را به صورت مرتب بشویید:

با آب و صابون ملایم دستان خود را بشویید،همچنین می توانید یک عدد براش مخصوص تمیز کردن ناخن های خود تهیه کنید؛

همچنین سطح ناخن ها و زیر آنها را روزانه تمیز کنید،چون آنها بیشتر در معرض آلودگی هستند،دستان خود را با صابون کفی کنید و سپس با براش روی ناخن ها به نرمی بکشید تا تمسز شوند،20 ثانیه را برای تمیز کردن دستانتان وقت بگذارید.

ترمیم ناخن ها:

همانطور که ناخن های شما رشد می کند،ناخن مصنوعی روی آن هم رشد می کند و به جلو می آید و نیاز به ترمیم(پر کردن جای خالی و دیزاین مجدد) دارد.
هر دو یا سه هفته یکبار باید ناخن ها را ترمیم کنید.به ناخن کار خود مراجعه کنید و از او بخواهید ناخن شما را ترمیم کند که ناخن شما را می تواند فرم و ظاهر آن را هم (در صورت تمایل) برای شما تغییر دهد.
نکته بسیار مهم:

حتما توجه داشته باشید ناخن کارتون قبل از مواد گذاری روی ناخن،از ضد قارچ استفاده کنه.

ما در سالن زیبایی یاسمن بیوتی با ارائه بهترین خدمات کاشت ناخن آماده پذیرایی از شما عزیزان هستیم.

 
 

ارسال یک دیدگاه