اکستنشن مو و مراقبت های پس از آن؛

مراقبت پس از اکستنشن مو:

 مراقبت پس از اکستنشن مو از مهم ترین مراقبت هایی است که جهت زیبایی باید به آن توجه داشته باشید.

نحوه شستشوی موهای اکستنشن شده:

برای حفظ و نگهداری از موهای اکستنشن شده تان پس از انجام اکستنشن مو همواره باید نکاتی را در نظر بگیرید و نگهداری از آنها مستلزم دقت بیشتری است.

در این مقاله می خواهیم شما را با مهم ترین این نکات آشنا سازیم.

بعد از انجام عمل اکستنشن مو و قبل از شستن موها باید آنها را به خوبی شانه کنیم تا تمام گره ها از هم باز شوند.(به هیچ عنوان به یکباره موهای اکستنشن شده را زیر دوش نگیرید.)سر را به آرامی زیر دوش و به عقب ببرید یا موهای خود را از فرق سر به دو دسته تقسیم نمایید و هر دسته را به آرامی زیر دوش ببرید.به مقدار مورد نیاز شامپو روی موها یا کف دست بریزید و عمل شستشو را تنها با مالش از بالا به پایین انجام دهید و به هیچ عنوان موهایتان را چنگ نزنید و در نهایت با روش قبلی آبکشی نمایید.

یاسمن بیوتی-اکستنشن مو-مراقبت پس از اکستنشن-بهترین اکستنشن مو در کرج

توجه داشته باشید که به هیچ وجه از نرم کننده در محل های اتصال موی طبیعی به اکستنشن استفاده نکنید،چرا که این کار باعث کاهش دوام و عمر اکستنشن می شود.

بعد از حمام کردن فورا حوله را به دور سر و موهای خود بپیچید تا وزن آب اضافی از روی موهای شما برداشته شود.دقت کنید حوله را با فشار بر روی موها کمک کنید تا موهایاتن را خشک کند و به هیچ وجه آن را به بالا یا پایین نکشید.

تاثیر اکستنشن مو در تغذیه مو:

فشاری که وزن موی اکستنشن شده بر روی تنه و ریشه های موی طبیعی هر فرد دارد،جنس موها را خشک و خشن می کند.برای درک بهتر این مطلب مردم آفریقا را در نظر بگیرید که موهای خود را بسیار محکم به هم میبافند و پس از مدتی با کم پشتی و ریزش مو مواجه می گردند.اکستنشن مو نیز مانند همین عمل فشار زیادی را به موهای شما وارد می سازد،زمانی که تقذیه مو مختل می گردد،در ابتداء شادابی و لطافت موهای شما از بین می رود و پس از مدتی تدریجا دچار ریزش مو می شوید.

خوابیدن با موهای اکستنشن شده:

باید توجه داشته باشید که در هنگام خوابیدن و یا دراز کشیدن،موهای اکستنشن شده خود را در بالای سرتان به صورت دسته ای جمع کنید.این کار باعث جلوگیری از گره خوردن و به هم چسبیدن آنها می شود.

نکات آخر در مورد مراقبت های پس از انجام اکستنشن مو:

1.موهایتان را با برس مخصوص اکستنشن شانه کنید.

2.همواره دستتان را به داخل موهای حاشیه ای برده و آنها را از بالا به پایین بکشید.

منبع:وب سایت ستاره


مطالب مرتبط:

سالن زیبایی یاسمن بیوتی (بهترین سالن زیبایی در کرج) درزمان کرونا

دیدگاه ها (2)

ارسال یک دیدگاه