نکات مهم در حفظ و نگهداری از پوست

پاکسازی پوست به چه صورت انجام می گیرد؟

ابتدا کرم مخصوص انجام پاکسازی را روی پوست ریخته و سپس با پد مخصوص انجام این کار،پوست را تمیز کرده و شستشو می دهیم تا تمیز شود.

نکته مهم:

برای تمیز کردن پوست حتما از پاک کننده مخصوص و سازگار با پوست استفاده شود.

پاکسازی پوست-یاسمن بیوتی-اکستنشن-سالن زیبایی

 

لایه برداری:

در این مرحله متخصص سلول ها و لایه های مرده پوست شما را با استفاده از یک کرم لایه بردار یا اسکراب،از طیح پوست بر می دارد.

 

استخراج در پاکسازی پوست:

استخراج در فیشیال به معنی تخلیه کردن منافذ پوستی است که به وسیله چربی یا سلول های مرده پوست بسته شده اند.این کار می تواند با دست یا با استفاده ابزار مخصوص این کار انجام می شود.

عوارض عدم تخلیه منافذ پوستی:

عدم تخلیه منافذ پوست می تواند منجر به پیدایش آکنه یا جوش های سرسیاه روی پوست شود.بنابراین،این گام از مهم ترین مراحل یک فیشیال موثر به شمار می رود.

 

ماساژ:

مرحله بعدی ماساژ صورت که از شقیقه ها،سر و گردن می باشد.هر قدر این ماساژ با اهتمام بیشتری از طرف شما صورت گیرد،تاثیرگذاری آن بیشتر می گردد و حتما می تواند به گردش بهینه مایع انعقادی در بدن کمک نموده و فرآیند سم زدایی بدن را تسریع می کند.

پاکسازی پوست-یاسمن بیوتی-اکستنشن-سالن زیبایی

ماسک:

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم،ماسک مطلوب پوست شما بنا بر احتیاج و مشکلات پوستتان مشخص می گردد.اگر پوست شما چرب و مستعد آکنه باشد،متخصص اغلب ماسک های با پایه خاک رس را روی صورت شما قرار می دهد و یا برای مبارزه با خشکی پوست،از ماسک آبرسان استفاده می کند.

فراوش نکنیم که:

برای شادابی و و زیبایی پوست،نگهداری های منظم و دائمی از آن لازم می باشد.

گفتار آخر برای حفظ و نگهداری از پوست:

در پایان باید به بانوان عزیزی که به دنبال زیبایی خود با کمترین هزینه هستند،گوشزد کنیم که از خدمات کوتاه مدت برای پوست خود غافل نشوند و با رسیدگی به موقع به پوستشان،از تحمیل هزینه های گزاف عمل های جراحی زیبایی جلوگیری نمایند.


مطالب مرتبط:

 

تهیه ماسک صورت خانگی برای پوست های چرب؛