خدمات فیشیال پوست یاسمن بیوتی

امروزه روش‌های زیادی جهت پاکسازی پوست وجود دارد. فیشیال پوست، یکی از روش‌های درمانی و زیبایی مطمئن بوده که برای پاکسازی عمیق پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از فیشیال، پوست کاملا درخشان و شفاف شده و حس سرزندگی پیدا خواهد کرد. افرادی که پوست صورتشان دچار کدری و تیرگی شده است، می‌توانند با کمک فیشیال پوستشان را سرزنده و شاداب نمایند.

فيشيال پوست یعنی چه

فیشیال پوست به روشی درمانی گفته می‌شود که برای پاکسازی عمیق پوست صورت استفاده می‌شود. در این روش با انجام کارهایی چون بخور صورت، ماسک صورت، لایه‌برداری و ماساژ شادابی از دست رفته پوست بازخواهد گشت. با استفاده از یک فیشیال پوست اصولی، می‌توانید سلول‌های مرده پوست را برطرف کرده و به کلاژن‌سازی آن کمک نمایید.

هزینه فیشیال پوست

هزینه فیشیال پوست بر اساس نوع خدمات و دستگاهی که استفاده می‌شود، متفاوت است. در صورتی که پوست فرد از کک و مک، جای زخم، جای جوش و لکه زیادی برخوردار باشد، نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای پاکسازی آن خواهد بود. بنابراین فرد باید هزینه بیشتری جهت فیشیال پوست پرداخت نماید. با این حال از آنجایی که فیشیال پوست روشی مطمئن برای پاکسازی و شفافیت پوست صورت است، بهتر است آن را در برنامه خود قرار دهید و به سلامت پوستتان کمک نمایید.

مراحل فیشیال پوست

فیشیال پوست بر اساس نوع خدمات و دستگاه، ممکن است در مراحل مختلفی انجام شود. با این حال به طور کلی مراحل فیشیال پوست عبارتند از: پاکسازی پوست، بخاردهی، لایه برداری، استخراج، ماساژ صورت و ماسک صورت. پس از پایان مراحل فیشیال پوست، متخصص به فرد توصیه‌های لازم جهت مراقبت‌های پوستی در منزل را ارائه خواهد کرد.

فواید فیشیال پوست

از مهمترین فواید فیشیال پوست میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاکسازی عمقی پوست و رفع هر گونه چربی و آلودگی از روی پوست
 • کند شدن روند پیری پوست صورت و جلوگیری از بروز چین و چروک
 • جوانسازی پوست و ایجاد پوستی شفاف و سالم
 • کمک به درمان مشکلات پوستی نظیر جای جوش، زخم و آسیب‌های ناشی از نور خورشید
 • درمان منافذ باز پوستی و کاهش آنها
 • افزایش آبرسانی پوست و برطرف کردن تیرگی دور چشم

قیمت فیشیال پوست

برای اطلاع از قیمت فیشیال پوست بهتر است در ابتدا به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. معمولا افراد متخصص پس از بررسی پوست فرد، به او بهترین روش پاکسازی و فیشیال پوست را معرفی خواهند کرد. بنابراین تعرفه و قیمت فیشیال پوست بستگی به روش ویژه‌ای دارد که برای فرد انجام خواهد شد. همچنین مواد و ماسک‌هایی که در پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند، در قیمت فیشیال پوست تاثیر دارند.

خدمات فیشیال پوست

خدمات فیشیال پوست عبارت است از پاکسازی پوست، هیدرودرمی و مینودرمی، جوانسازی، ماساژ درمانی و غیره. بسته به اینکه پوست صورت یا دست از چه مشکلاتی برخوردار باشد، خدمات ویژه‌ای برای هر فرد در نظر گرفته خواهد شد. افراد متخصص باید در ابتدا نوع پوست (خشک، چرب، نرمال یا مختلط) را تشخیص داده و بر اساس آن بهترین برنامه درمانی را به فرد پیشنهاد نمایند.

تاثیرات فیشیال روی پوست

فیشیال روی پوست تاثیرات و مزایای زیادی دارد. با استفاده از فیشیال علاوه بر برطرف کردن آلودگی و چربی‌های روی پوست، تاثیرات زیادی را در خود احساس خواهید کرد. برای مثال فیشیال باعث کاهش استرس شده و به افزایش گردش خون کمک خواهد کرد. این امر سبب شده تا پوست صورت سفت شده و از روشنی و شفافیت بیشتری برخوردار شود.

فیشیال و پاکسازی پوست

فیشیال و پاکسازی پوست شامل مجموعه‌ای از روش‌های مراقبتی است که بر روی پوست انجام می‌شود. این روش‌ها شامل روش‌های درمانی و زیبایی هستند و به سلامت پوست صورت کمک می‌نمایند. هدف از فیشیال و پاکسازی پوست، بهبود ظاهری پوست و افزایش نرمی، شفافیت و لطافت آن است.

فيشيال حرفه ای پوست

برای انجام فيشيال حرفه ای پوست باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. مراکزی که از متخصصان حرفه‌ای در این امر استفاده می‌نمایند، قادرند سلامتی پوست را در مدت زمان کوتاهی بازگردانند. بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر و حرفه‌ای جهت پاکسازی و فیشیال پوست بسیار مهم است.

فیشیال پوست در کرج

سالن یاسمن بیوتی یکی از مراکز فیشیال پوست در کرج می‌باشد. در این سالن علاوه بر خدمات زیبایی مو، پاکسازی و فیشیال پوست توسط افراد متخصص پوست انجام می‌شود. در سالن یاسمن بیوتی، از جدیدترین روش‌ها و دستگاه‌های پاکسازی پوست صورت جهت فیشیال استفاده می‌شود. برای همین افراد می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه دلخواه خود از پاکسازی پوست صورت را دریافت نمایند.

آیا فیشیال پوست را سفید میکند؟

فیشیال پوست سبب شفافیت و شادابی پوست می‌شود. از آنجایی که کلیه آلودگی‌ها و چربی‌ها حین پاکسازی از بین می‌رود، پوست حالت شفاف پیدا کرده و روشن‌تر و سفیدتر به نظر خواهد رسید. برای همین اگر پوست صورت یا دستتان دچار تیرگی یا کدری شده است، می‌توانید با کمک فیشیال شادابی آن را بازگردانید.

فیشیال پوست چیست و چه مزایایی دارد؟

 

فیشیال پوست چیست و چه مزایایی دارد؟

فیشیال پوست از جمله روش‌های غیر تهاجمی است که از آن برای پاکسازی عمیق پوست استفاده می‌شود. پاکسازی پوست صورت به شکل عمقی سبب می‌شود تا پوست به حالت سالم و درخشانی برسد و خیلی خوب مورد لایه برداری و تغذیه قرار بگیرد. افرادی که به فیشیال پوست می‌پردازند، میتوانند تنها در یک ساعت بسیاری از مشکلات پوستی خود را برطرف کنند و پوست خود را شاداب‌تر از قبل نمایند. همچنین افرادی که دارای مشکلات بیشتری هستند، میتوانند از طریق فیشیال در چند جلسه مشکلاتشان را برطرف کنند.

در رابطه با مزایای فیشیال پوست هم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فیشیال پوست به بهبود گردش خون در صورت کمک کرده و از این طریق سبب جوانسازی بیشتر آن میشود.
 • با این عمل میتوان بسیاری از جوش‌های صورت را خارج کرده و به بهبود ساختار و بافت پوست پرداخت.
 • فیشیال پوست اصولی و تخصصی میتواند در کاهش چین و چروک‌های پوستی بسیار موثر باشد. همچنین با انجام این روش در دراز مدت میتوان سبب لیفت و سفتی پوست صورت شد.
 • با فیشیال و پاکسازی عمقی پوست صورت میتوان سبب درخشانی و شادابی بیشتر پوست شده و ظاهر بهتری پیدا کرد.

گام‌های مهم در فیشیال پوست صورت

در رابطه با گام‌ها و مراحل مهم فیشیال صورت، باید به چند مورد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره قبل از شروع کار

پیش از شروع به فیشیال، پوست صورت باید توسط فرد متخصص مورد بررسی قرار بگیرد و مشاوره‌های لازم در رابطه با پاکسازی پوست به او ارائه شود. در واقع فرد متخصص باید در رابطه با نوع پوست و مشکلات آن، رژیم غذایی مناسب، مقدار آب لازم برای نوشیدن در طی روز و موارد دیگر به فرد مشاوره دهد و او را در جریان اطلاعات لازم قرار دهد.

 • شستشوی صورت یا تمیز کردن اساسی پوست

پس از مشاوره میتوان عمل فیشیال پوست را شروع کرد. در اولین مرحله هم باید موها را کاملا جمع کرده و آنها را درون کلاه مخصوص قرار داد. این کار باعث می‌شود تا از برخورد مواد با موها جلوگیری شود. پس از آن باید با یک شوینده مناسب، اقدام به پاک کردن هرگونه ماده آرایشی و آلودگی‌های موجود بر روی پوست صورت کرد.

 • آنالیز پوست صورت به شکل اصولی

با پاک شدن هر نوع آلودگی و لوازم آرایشی از روی پوست، میتوان در رابطه با شرایط پوست صورت بهتر به نتیجه رسید. در این مرحله فرد متخصص در رابطه با نوع پوست یعنی خشک، چرب، نرمال و مختلط بودن آن به نتیجه می‌رسد و وضعیت آن را بر اساس جوش‌های سر سیاه، جوش زیر پوستی، منافذ باز، پیری پوست، آفتاب سوختگی و غیره بررسی می‌کند. سپس با استفاده از موارد مشخص شده، در رابطه با محصولاتی که باید به کار برده شود تصمیم گیری میکند.  

 • بخور دادن صورت در فیشیال پوست

بخور دادن صورت در فیشیال پوست

یکی از مراحل مهم اولیه در فیشیال پوست صورت، بخور دادن است. در بهترین مراکز فیشیال پوست، از دستگاه‌های بخور که بخار گرم را مستقیما به پوست صورت هدایت می‌کنند استفاده می‌شود. بخوردهی سبب نرم شدن پوست شده و به استخراج بسیاری از جوش‌های سرسفید و سرسیاه کمک می‌کند. همچنین تعرق پوست بر اثر بخور باعث می‌شود تا منافذ پوستی به طور تخصصی تمیز شوند.  البته باید اشاره شود که در صورتی که پوست از نوع حساسی باشد، معمولا این مرحله برای افراد در نظر گرفته نمیشود.

 • لایه برداری پوست

پس از بخوردهی پوست، باید به سراغ استفاده از لایه بردارهای آنزیمی و اسکراب‌های لایه بردار رفت. لایه برداری از پوست باعث می‌شود تا تمامی سلول‌های مرده از سطح پوست به خوبی برداشته شوند و پوست به حالت شاداب‌تری برسد.

 • استخراج جوش‌ها

در این مرحله از فیشیال پوست با کمک ابزار به استخراج بسیاری از جوش‌های سرسیاه و سرسفید پرداخته می‌شود. با اینکه ممکن است برخی از افراد در این مرحله کمی دچار درد یا سوزش شوند، اما باید اشاره شود که برای رسیدن به یک فیشیال خوب، باید استخراج جوش‌ها به شکل کاملی انجام شود.

 • ماساژ دادن پوست

یکی از لذتبخش‌ترین مراحل فیشیال پوست، ماساژ است. ماساژ باعث می‌شود تا عضلات صورت به خوبی ورزش داده شوند و به خون رسانی بهتر در پوست کمک شود. برای این کار هم از دست و هم از سایر لوازم مخصوص استفاده می‌شود.

 • استفاده از ماسک صورت

با توجه به جنس و نوع پوست، باید از ماسک مخصوصی استفاده شود. ماسک صورت بر روی بهبود بافت پوست و مشکلات آن تمرکز کرده و سبب رفع بسیاری از مشکلات آن می‌گردد.

 • آبرسانی و هیدراته پوست

در مرحله پایانی هم باید پوست صورت را با استفاده از کرم‌های مرطوب کننده مناسب، آبرسانی و هیدراته کرد. این کرم‌ها به خوبی روی پوست صورت ماساژ داده می‌شوند تا سبب تامین رطوبت پوست و درخشان‌تر شدن آن شوند.

بررسی انواع فیشیال پوست صورت

فیشیال پوست صورت شامل روش‌ها و انواع مختلفی است که متخصصین از تمامی آنها اطلاع دارند و از بهترین نوع آن متناسب با جنس و شرایط پوست مشتری استفاده می‌کنند. از طرف دیگر هم روزانه روش‌های جدیدی از فیشیال پوست همچون فیشیال کریستال، فیشیال نمک و فیشیال نوری معرفی می‌شود که متخصصان باید دانش خود را در این رابطه به روز کنند. حال در رابطه با انواع ابتدایی فیشیال پوست میتوان به فیشیال روشن کننده، فیشیال پاکسازی و فیشیال میوه اشاره کرد. همچنین انواعی چون فیشیال پارافین، فیشیال کلاژن ساز و فیشیال لایه برداری از انواع پیشرفته فیشیال پوست هستند و بیشتر روی مشکلات تخصصی و پیری پوست تمرکز دارند. در کنار این موارد هم فیشیال‌های مخصوصی وجود دارد که از آنها میتوان برای درخشان شدن و شادابی بیشتر پوست برای مراسماتی چون جشن و عروسی استفاده کرد.

چه کسانی به فیشیال پوست صورت نیاز دارند؟

 

چه کسانی به فیشیال پوست صورت نیاز دارند؟

بسیاری از افراد تصور دارند که پوستشان به فیشیال و پاکسازی نیازی ندارد و از شرایط سلامتی آن به خوبی آگاه نیستند. در صورتی که اغلب افراد به این کار نیاز دارند و میتوانند با یک فیشیال اصولی به سلامتی بیشتر پوست صورت خود کمک کنند. در واقع هر فردی میتواند پس از سن بیست سالگی به انجام این کار بپردازد و با طی کردن تعداد جلسات لازم، به پوست کاملا شاداب و درخشانی دست پیدا کند.

حال در رابطه با اینکه فیشیال پوست چند وقت یکبار باید انجام شود، باید اشاره کرد که اگر برای این کار به صورت منظم و ماهانه اقدام شود، سبب تاثیرات بسیار چشمگیری بر روی پوست می‌شود. اما اگر شرایط انجام این کار به صورت ماهانه مهیا نبود، میتوان با حداقل 4 بار فیشیال در سال نیز به پوست زیباتر و بهتری دست پیدا کرد.

چند توصیه برای بعد از فیشیال پوست

 • پس از انجام دادن فیشیال پوست، از دستکاری کردن پوست صورت خودداری کنید. چرا که پوست پس از فیشیال به حالت حساسی در می‌آید و باید برای چند ساعت هیچ دستکاری بر روی آن صورت نگیرد.
 • بعد از انجام این کار باید از آرایش کردن و استفاده از هر نوع محصول مراقبتی از پوست خودداری کرد. در واقع باید مدتی به پوست استراحت داده تا تاثیر آن بیشتر شود.
 • بهتر است پس از انجام فیشیال، از ورزش کردن به مدت 1 الی 2 روز خودداری شود. چرا که تعرق برای پوست حساس شده بعد از فیشیال مضر است.
 • پس از فیشیال پوست باید تا چند روز اول از استفاده از هر نوع لایه برداری خودداری شود. دلیل آن هم این است که پوست در فیشیال مورد لایه برداری قرار می‌گیرد و انجام بیش از حد این کار سبب آسیب رسیدن به آن می‌شود.
 • بعد از فیشیال باید از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب پرهیز شود و حتی الامکان از کرم‌های ضد آفتاب استفاده گردد.
 • اقداماتی چون وکس و بند انداختن صورت بعد از فیشیال نباید انجام شود. همچنین لیزر کردن صورت بعد از این کار ممنوع است و باید کمی فاصله میان آنها در نظر گرفته شود.
 • پس از فیشیال باید پوست را به صورت ملایمی شستشو داده و از ماساژ آن خودداری کرد.

خدمات فیشیال پوست در سالن یاسمن بیوتی

 

خدمات فیشیال پوست در سالن یاسمن بیوتی

در صورتی که ساکن استان البرز هستید و به دنبال یک مرکز تخصصی فیشیال پوست در کرج هستید، میتوانید از خدمات سالن یاسمن بیوتی در این زمینه استفاده کنید. یاسمن بیوتی در کنار ارائه خدمات تخصصی خود نظیر اکستنشن و کراتینه مو، به فیشیال پوست صورت هم می‌پردازد. این کار توسط افراد متخصص و حرفه‌ای صورت می‌گیرد و از بهترین روش فیشیال پوست بر اساس نوع و شرایط پوستی مراجعان استفاده می‌شود. تمامی دستگاه‌های فیشیال پوست موجود در سالن یاسمن بیوتی جدید و به روز هستند و سبب تاثیرگذاری بیشتر بر روی پوست افراد می‌شوند. بنابراین با انجام فیشیال صورت در این سالن میتوانید خیلی زودتر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

هزینه فیشیال صورت در سالن یاسمن بیوتی

به طور کلی هزینه فیشیال پوست صورت به عوامل متعددی بستگی دارد که از میان آنها میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 • دستمزد فرد متخصص
 • مرکز فیشیال و شهرت و سابقه آن در این امر
 • نوع فیشیال بسته به نوع و شرایط پوستی (ابتدایی یا حرفه ای بودن فیشیال)
 • کیفیت مواد مورد استفاده توسط پزشک یا فرد متخصص

بنابراین برای اطلاع از قیمت فیشیال پوست در سالن یاسمن بیوتی، میتوانید یک مشاوره حضوری یا آنلاین با متخصصان این سالن داشته باشید. متخصصان فیشیال پوست در این سالن با بررسی شرایط پوستی و تعداد جلسات لازم، هزینه را اعلام خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *