فلكه اول گوهردشت بعداز نيكامال به سمت مطهري ساختمان ياس طبقه اول واحد ۵

خدمات فیشیال پوست یاسمن بیوتی

امروزه روش‌های زیادی جهت پاکسازی پوست وجود دارد. فیشیال پوست، یکی از روش‌های درمانی و زیبایی مطمئن بوده که برای پاکسازی عمیق پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از فیشیال، پوست کاملا درخشان و شفاف شده و حس سرزندگی پیدا خواهد کرد. افرادی که پوست صورتشان دچار کدری و تیرگی شده است، می‌توانند با کمک فیشیال پوستشان را سرزنده و شاداب نمایند.

فيشيال پوست یعنی چه

فیشیال پوست به روشی درمانی گفته می‌شود که برای پاکسازی عمیق پوست صورت استفاده می‌شود. در این روش با انجام کارهایی چون بخور صورت، ماسک صورت، لایه‌برداری و ماساژ شادابی از دست رفته پوست بازخواهد گشت. با استفاده از یک فیشیال پوست اصولی، می‌توانید سلول‌های مرده پوست را برطرف کرده و به کلاژن‌سازی آن کمک نمایید.

هزینه فیشیال پوست

هزینه فیشیال پوست بر اساس نوع خدمات و دستگاهی که استفاده می‌شود، متفاوت است. در صورتی که پوست فرد از کک و مک، جای زخم، جای جوش و لکه زیادی برخوردار باشد، نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای پاکسازی آن خواهد بود. بنابراین فرد باید هزینه بیشتری جهت فیشیال پوست پرداخت نماید. با این حال از آنجایی که فیشیال پوست روشی مطمئن برای پاکسازی و شفافیت پوست صورت است، بهتر است آن را در برنامه خود قرار دهید و به سلامت پوستتان کمک نمایید.

مراحل فیشیال پوست

فیشیال پوست بر اساس نوع خدمات و دستگاه، ممکن است در مراحل مختلفی انجام شود. با این حال به طور کلی مراحل فیشیال پوست عبارتند از: پاکسازی پوست، بخاردهی، لایه برداری، استخراج، ماساژ صورت و ماسک صورت. پس از پایان مراحل فیشیال پوست، متخصص به فرد توصیه‌های لازم جهت مراقبت‌های پوستی در منزل را ارائه خواهد کرد.

فواید فیشیال پوست

از مهمترین فواید فیشیال پوست میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  • پاکسازی عمقی پوست و رفع هر گونه چربی و آلودگی از روی پوست
  • کند شدن روند پیری پوست صورت و جلوگیری از بروز چین و چروک
  • جوانسازی پوست و ایجاد پوستی شفاف و سالم
  • کمک به درمان مشکلات پوستی نظیر جای جوش، زخم و آسیب‌های ناشی از نور خورشید
  • درمان منافذ باز پوستی و کاهش آنها
  • افزایش آبرسانی پوست و برطرف کردن تیرگی دور چشم

قیمت فیشیال پوست

برای اطلاع از قیمت فیشیال پوست بهتر است در ابتدا به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. معمولا افراد متخصص پس از بررسی پوست فرد، به او بهترین روش پاکسازی و فیشیال پوست را معرفی خواهند کرد. بنابراین تعرفه و قیمت فیشیال پوست بستگی به روش ویژه‌ای دارد که برای فرد انجام خواهد شد. همچنین مواد و ماسک‌هایی که در پاکسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند، در قیمت فیشیال پوست تاثیر دارند.

خدمات فیشیال پوست

خدمات فیشیال پوست عبارت است از پاکسازی پوست، هیدرودرمی و مینودرمی، جوانسازی، ماساژ درمانی و غیره. بسته به اینکه پوست صورت یا دست از چه مشکلاتی برخوردار باشد، خدمات ویژه‌ای برای هر فرد در نظر گرفته خواهد شد. افراد متخصص باید در ابتدا نوع پوست (خشک، چرب، نرمال یا مختلط) را تشخیص داده و بر اساس آن بهترین برنامه درمانی را به فرد پیشنهاد نمایند.

تاثیرات فیشیال روی پوست

فیشیال روی پوست تاثیرات و مزایای زیادی دارد. با استفاده از فیشیال علاوه بر برطرف کردن آلودگی و چربی‌های روی پوست، تاثیرات زیادی را در خود احساس خواهید کرد. برای مثال فیشیال باعث کاهش استرس شده و به افزایش گردش خون کمک خواهد کرد. این امر سبب شده تا پوست صورت سفت شده و از روشنی و شفافیت بیشتری برخوردار شود.

فیشیال و پاکسازی پوست

فیشیال و پاکسازی پوست شامل مجموعه‌ای از روش‌های مراقبتی است که بر روی پوست انجام می‌شود. این روش‌ها شامل روش‌های درمانی و زیبایی هستند و به سلامت پوست صورت کمک می‌نمایند. هدف از فیشیال و پاکسازی پوست، بهبود ظاهری پوست و افزایش نرمی، شفافیت و لطافت آن است.

فيشيال حرفه ای پوست

برای انجام فيشيال حرفه ای پوست باید به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. مراکزی که از متخصصان حرفه‌ای در این امر استفاده می‌نمایند، قادرند سلامتی پوست را در مدت زمان کوتاهی بازگردانند. بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر و حرفه‌ای جهت پاکسازی و فیشیال پوست بسیار مهم است.

فیشیال پوست در کرج

سالن یاسمن بیوتی یکی از مراکز فیشیال پوست در کرج می‌باشد. در این سالن علاوه بر خدمات زیبایی مو، پاکسازی و فیشیال پوست توسط افراد متخصص پوست انجام می‌شود. در سالن یاسمن بیوتی، از جدیدترین روش‌ها و دستگاه‌های پاکسازی پوست صورت جهت فیشیال استفاده می‌شود. برای همین افراد می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه دلخواه خود از پاکسازی پوست صورت را دریافت نمایند.

آیا فیشیال پوست را سفید میکند؟

فیشیال پوست سبب شفافیت و شادابی پوست می‌شود. از آنجایی که کلیه آلودگی‌ها و چربی‌ها حین پاکسازی از بین می‌رود، پوست حالت شفاف پیدا کرده و روشن‌تر و سفیدتر به نظر خواهد رسید. برای همین اگر پوست صورت یا دستتان دچار تیرگی یا کدری شده است، می‌توانید با کمک فیشیال شادابی آن را بازگردانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *