سالن زیبایی یاسمن بیوتی (بهترین سالن زیبایی در کرج) درزمان کرونا

 

yasamanbeauty-hair extension

سالن زیبایی یاسمن بیوتی در زمان کرونا:

سالن زیبایی یاسمن بیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در کرج،در زمان کرونا همانند ایام عادی و تنها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به شما سرویس می دهد.

همان طوری که می دانید،این روزها تمام دنیا با یک معضل بزرگ به نام ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند،معضلی که متاسفانه گریبان بسیاری از مردم جهان را گرفت و افراد کثیری را به کام مرگ کشاند.

در این بین بسیاری از مشاغل بزرگ و کوچک دچار مشکل و حتی کسب و کارهایی نیز به ورطه شکست کشیده شده اند.

اما سالن زیبایی یاسمن بیوتی مانند همیشه و به پشتوانه لطف و صمیمیت شما همراهان و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی،توانسته همچون گذشته به فعالیت خود ادامه دهد.

همچنین یاسمن بیوتی ،مانند قبل به عنوان بهترین سالن  زیبایی در کرج،همچنان ارائه دهنده بهترین اکستنشن مو در کرج،بهترین کاشت مژه و بهترین فیشیال پوست در کرج،باقی بماند.

در همین راستا به اطلاع مخاطبین عزیز می رساند که اکستنشن مو با استفاده از موی طبیعی،از خدمات سالن زیبایی یاسمن بیوتی می باشد.

از دیگر خدمات سالن زیبایی و اکستنشن یاسمن بیوتی می توان به اکستنشن لیزری،اکستنشن نانو و اکستنشن موی کوتاه پسرانه اشاره نمود.

یاسمن ببوتی-اکستنشن مو-بهترین اکستنشن مو در کرج

شما عزیزان نیز می توانید با رزرو وقت قبلی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون نگرانی از آلوده شدن به ویروس کرونا،از خدمات ما استفاده نمایید و حتی در رمان کرونا نیز،به زیبایی خود بها دهید.

چرا اکستنشن و سالن زیبایی یاسمن بیوتی را به عنوان بهترین سالن زیبایی در کرج می شناسند؟

شرط اول موفقیت سالن زیبایی یاسمن بیوتی،مشتری مداری و احترام به مراجعین است.

به عنوان مثال،ما بهترین اکستنشن مو در کرج را به طور رایگان به شما ارائه می دهیم.

ما بابت اکستنشن موی سر،از شما هیچ مبلغی دریافت نمی کنیم و تنها رقم دریافتی،مبلغ موی طبیعی استفاده شده در اکستنشن شما خواهد بود. 

به دلیل وجود ویروس کرونا و جهت به حداقل رساندن احتمال ابتلا و حفظ فاصله اجتماعی و آسوده خاطر نمودن مشتریان محترم وقت دهی جهت انجام کلیه خدمات اکستنشن با حساسیت بسیار بالا و راس ساعت مقرر و در اسرع وقت به مشتریان محترم خدمات رسانی خواهد شد.


 

مطالب مرتبط:

 

اکستنشن مو چیست؟

دیدگاه ها (6)

سلام.من قبلا مشتری یک کلینیک زیبایی دیگه بودم ولی با اونجا دچار مشکل شدم چون قیمتشون خیلی بالا بود و به مجموعه یاسمن بیوتی مراجعه کردم و واقعا راضی هستم.خیلی خیلی ازشون ممنونم به خاطر قیمت مناسب و کیفیت عالیشون.

سلام ممنون محدیث عزیز،این پیام های شما،به ما قوت قلب و انگیزه بیشتر برای خدمت رسانی به شما عزیزان می ده.

سلام وظیفه خودم دونستم بخاطر اینکه مدیریت سالن بسیار انسان شریفی هستش این کامنتو بذارم کاش امثال این خانم تو دیگر سالن های زیبایی بیشتر باشن کارشون هم که فوق العادست یه پکیج کامل از انسانیت و هنر هیچ جا پیدا نمیشه

ممنون سهیلای عزیز،بسیار خوشحالیم که موفق شدیم موجبات رضایت شما و سایر مشتریان گرانقدر رو فراهم بیاریم.

ارسال یک دیدگاه