مرکز کراتینه مو در کرج کجاست؟

مرکز کراتینه مو در کرج کجاست؟

برای احیا و بازسازهای موها و همچنین صافی آنها، میتوان از روش کراتینه مو استفاده کرد. امروزه این روش درمانی جزو یکی از روش‌های محبوب زیبایی به حساب آمده و در بسیاری از سالن‌های زیبایی مورد انجام قرار می‌گیرد. در بسیاری از آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی شهر کرج نیز میتوان از خدمات کراتینه مو بهره‌مند شده و موها را به شکل زیبا و خوش حالتی تغییر داد. بر این اساس در این مطلب به بررسی مرکز کراتینه مو در کرج می‌پردازیم و با ویژگی‌های بهترین مراکز کراتینه مو در کرج آشنا می‌شویم.

چرا کراتینه مو؟

چرا کراتینه مو؟

 

چرا کراتینه مو؟

 

زمانی که پروتئین کراتین مو از بین برود، مو از حالت سالم خود خارج شده و شکل آسیب‌دیده‌ای پیدا می‌کند. در این شرایط میتوان از خدمات کراتینه احیای مو استفاده کرده و کراتین از دست رفته مو را بازگرداند. همچنین میتوان از کراتینه صافی و احیا استفاده کرد تا علاوه بر احیای موهای ناسالم، موها به شکل صاف و لختی تغییر پیدا کنند. کراتینه کردن مو یک روش زیبایی و درمانی مناسب برای آن دسته از افرادی است که به موهای صاف و براق علاقه دارند. افرادی که روزانه ساعات زیادی را به اتو کشیدن موهایشان اختصاص می‌دهند، علاوه بر صرف زمان زیاد، باعث آسیب‌دیدگی زیادی به موهایشان می‌شوند. ابزارهای حرارتی چون برس حرارتی یا اتوی مو، برای سلامتی موها مضر هستند و به مرور به ساختار ساقه موها آسیب وارد می‌نمایند. علاوه بر این، صافی موها از طریق این لوازم موقت بوده و پس از استحمام به طور کلی از بین می‌رود. این عوامل سبب شده تا بسیاری از بانوان به سراغ کراتینه کردن مو بروند و در ظرف مدت کوتاهی به موهای صاف و دلخواه خود برسند.

روش‌های کراتینه در مرکز کراتینه مو در کرج

روش‌های کراتینه در مرکز کراتینه مو در کرج

کراتینه مو به روش‌های مختلفی قابل انجام است که از میان آنها کراتینه برزیلی و کراتینه احیایی مهمترین روش‌های کراتینه به حساب می‌آیند. هر یک از این روش‌ها از مزایا و خصوصیاتی برخوردارند که در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم.

 • کراتینه مو به روش برزیلی

حتما تا به حال نام کراتینه برزیلی به گوشتان خورده است. کراتینه برزیلی روشی است که برای از بین بردن وز مو و صافی آن استفاده می‌شود. برای همین افرادی که موهای بسیار وزی دارند و دوست دارند از شر وزشدگی آنها راحت شوند، بهتر است از روش کراتینه برزیلی استفاده کنند. برای کراتینه برزیلی مو، ابتدا مواد کراتینه بر روی مو قرار داده می‌شود و سپس با یک برس فلزی گرد و سشوار موها را خشک می‌نمایند. در نهایت هم از یک اتوی مو حرفه‌ای برای صافی نهایی مو استفاده می‌شود. مرحله اتوکشی موها در کراتینه برزیلی، زمان‌برترین مرحله بوده و حدود یک الی یک ساعت و نیم زمان می‌برد. اگر برایتان سوال است که چرا این کراتینه به کراتینه برزیلی معروف شده است، باید بگوییم که این روش برای اولین بار در دهه 2000 میلادی در کشور برزیل انجام شد. از آنجایی که کشور برزیل اولین کشور انجام دهنده این روش زیبایی بود، نام آن به کراتینه برزیلی مو معروف شد. کراتینه برزیلی نسبت به صافی ژاپنی محبوبیت بیشتری دارد و امروزه در بیشتر سالن‌های آرایشی از آن استفاده می‌شود. هنگام کراتینه برزیلی، یک لایه پروتئین محافظ بر روی ساقه موهای آسیب دیده ایجاد می‌شود و در عین از بین بردن وزی و حالت مجعد موها، حالت درخشندگی و صافی برای موها به ارمغان آورده می‌شود. برای همین افرادی که موهای فر دارند و در آرزوی موهای صاف و لخت هستند، می‌توانند از روش کراتینه برزیلی استفاده نمایند.

 • کراتینه احیایی مو

 

کراتینه احیایی مو

به جز کراتینه برزیلی، روش دیگری از کراتینه به نام کراتینه احیایی نیز وجود دارد. این روش نیز به دلیل مزایایی که دارد، مورد توجه بانوان زیادی قرار گرفته است. همانطور که از نام این روش مشخص است با انجام این نوع از کراتینه، موها کاملا احیا شده و سلامتی از دست رفته‌شان بازمی‌گردد. با کراتینه احیایی، وز موها از بین می‌رود و حالت موها در طی انجام آن حفظ می‌گردد. نحوه انجام کراتینه احیایی مو به این صورت است که در ابتدا ریشه تا نوک موها با مواد کراتینه پوشانده شده و سپس با یک سشوار و اتوی سرامیکی مو، موها را احیا می‌نمایند. ماندگاری کراتینه احیایی بستگی به شرایط نگهداری و نوع موها دارد. اما به طور کلی ماندگاری آن بین 4 الی 6 ماه می‌باشد.

بهترین مرکز کراتینه مو کرج کجاست؟

بهترین مرکز کراتینه مو کرج کجاست؟

افرادی که سابقه چندین بار کراتینه دارند و از ماندگاری و نحوه انجام آن رضایت کاملی نداشته‌اند، معمولا به دنبال یافتن بهترین مرکز کراتینه مو می‌روند. بهترین کراتینه کاران، با استفاده از بهترین مواد کراتینه و جدیدترین روش‌های انجام آن، به کراتین کردن موهای مشتریان خود می‌پردازند. برای پیدا کردن بهترین مرکز کراتینه مو در کرج، می‌توانید میزان رضایت مشتریان مجموعه را جویا شوید. در صورتی که این مجموعه از رضایت مشتریان زیادی برخوردار باشد، قطعا در سطح شهر شناخته شده است. برای همین با کمی پرس‌وجو می‌توانید یکی از مراکز خوب و شاخص کراتینه در کرج را پیدا نمایید. در میان مراکز موجود، سالن یاسمن بیوتی یکی از مراکزی است که در زمینه کراتینه مو تخصص کافی دارد. در این سالن زیبایی، کراتین کردن موهای مشتریان توسط افراد حرفه‌ای و کاربلد انجام می‌شود. این افراد از تمام متدهای روز دنیا آگاهی دارند و با توجه به جنس و نوع موی مشتریان از بهترین روش کراتینه استفاده می‌نمایند. همچنین موادی که در این سالن مورد استفاده قرار می‌گیرد، از مرغوبترین مواد کراتینه هستند. برای همین موهای مشتری در حین کراتینه کردن، هیچ آسیبی ندیده و سلامتشان حفظ می‌گردد.

در شهر کرج سالن‌های آرایشی زیادی مشغول فعالیت هستند که یکی از آنها سالن یاسمن بیوتی است. سالن یاسمن بیوتی در منطقه گوهردشت کرج واقع شده است. برای همین افرادی که به دنبال مرکز کراتینه مو در کرج گوهردشت و مرکز کراتینه مو در فردیس کرج هستند، می‌توانند به راحتی به این سالن زیبایی مراجعه نمایند.

مجموعه زیبایی یاسمن بیوتی از لاین‌های مختلفی نظیر اکستنشن و کراتینه برخوردار است و تمام خدماتش را از طریق متخصص‌ترین افراد ارائه می‌دهد. در این مجموعه پیش از هر کار زیبایی به افراد مشاوره‌های لازم ارائه می‌شود تا بهترین نتیجه را شاهد باشند. بر همین اساس میتوانید با مراجعه به سالن یاسمن بیوتی در رابطه با بهترین کراتینه مو با کراتین کاران مجموعه صحبت کنید و کراتینه را به صورت کاملا تخصصی در این سالن زیبایی انجام دهید.

در این سالن علاوه بر توجه به کیفیت خدمات، به برقراری محیط سالم و آرام برای مشتریان نیز توجه شده و رضایت آنها همواره مدنظر قرار می‌گیرد.

خصوصیات بهترین مرکز کراتینه مو چیست؟

خصوصیات بهترین مرکز کراتینه مو چیست؟

 • بهترین مرکز کراتینه مو، از بهترین مواد کراتینه برای این کار استفاده می‌نماید. مواد کراتینه در ماندگاری و تاثیر آن بر موها نقش زیادی دارند و باید با حساسیت زیادی انتخاب و خریداری شوند.
 • در این مراکز، افراد حرفه‌ای و کاربلد به کراتین کردن موهای مشتریان خود می‌پردازند. هر چقدر کراتین کاران از تسلط و مهارت بیشتری برخوردار باشند، نتیجه کار رضایت‌بخش‌تر خواهد بود.
 • در بهترین مرکز کراتینه مو در کرج، از جدیدترین متدها برای این کار استفاده می‌شود. این مراکز از کلیه روش‌های جدید و بروز کراتینه در دنیا آگاهی دارند و با علم بر آنها و همچنین توجه به جنس و نوع موی مشتری، از یکی از آنها استفاده می‌نمایند.
 • در این مراکز علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت مواد و روش‌های نوین، به برقراری محیط آرام و سالم برای مشتریان نیز توجه زیادی می‌شود. از آنجایی که کراتین کردن مو روشی زمان‌بر است، باید در طی انجام آن به مشتری توجه داشته و شرایط مناسبی را برای او مهیا کرد. بهتر است در طی انجام کراتینه مو، از مشتری پذیرایی شود و نکات مراقبتی پس از کراتینه به یادآوری گردد.
 • بهترین مراکز کراتینه مو، شامپوها و نرم کننده‌های مناسب را به افراد ارائه می‌دهند. این کار باعث می‌شود تا مشتریان نیازی به پیدا کردن شامپو و نرم کننده متناسب با مواد کراتینه نداشته باشند و به راحتی این مواد را از همان آرایشگاه خریداری نمایند.

مزایای کراتین کردن مو در بهترین مراکز کراتینه

 

مزایای کراتین کردن مو در بهترین مراکز کراتینه

کراتینه کردن موها از روش‌های رایجی است که این روزها بانوان زیادی از آن استفاده می‌کنند. با استفاده از کراتینه احیا، میتوان به موهای سالمی دست پیدا کرده و بسیاری از مشکلات آن را برطرف کرد. همچنین با کراتینه صافی، موها کاملا به حالت صاف و ابریشمی می‌رسند و زیباییشان دو چندان می‌شود. البته برای اینکه به چنین نتایجی دست پیدا کرد، باید در انتخاب مرکز کراتینه مو توجه کرده و این کار را تنها در سالن‌های آرایشی معتبر و نزد افراد متخصص انجام داد. چرا که در برخی از سالن‌ها برای کاهش هزینه کراتینه، از مواد بی‌کیفیتی استفاده می‌کنند و نه تنها سبب تغییرات زیادی روی موها نمی‌شوند، بلکه احتمال آسیب دیدگی آن را افزایش می‌دهند. همچنین در برخی از این مراکز از افراد بی‌تجربه برای کراتین کردن موهای مشتریان استفاده می‌کنند که این امر هم مشکلات زیادی را در پی دارد. از این رو اگر قصد دارید از بهترین نتیجه کراتینه روی موهای خود بهره ببرید، حتما به سراغ سالن‌های زیبایی و تخصصی کراتینه بروید. با مراجعه به این سالن‌ها، میتوانید از مزایای زیر هم بهره مند شوید:

 • کراتین کردن موها در بهترین مرکز کراتینه مو باعث می‌شود تا موها کاملا صاف شوند و هیچ اثری از وز شدگی در آنها وجود نداشته باشد.
 • در این مراکز از مواد مرغوبی استفاده می‌شود که نه تنها روی صافی و احیای مو تاثیر دارند، بلکه سبب ترمیم موهای نازک با پروتئین شده و از این طریق به سلامتی بیشتر آنها کمک می‌شود.
 • کراتینه شدن مو در مراکز معتبر، باعث درخشان شدن موها و براقیت بیشترشان می‌شود. موهایی که از حالت براق و درخشانی برخوردار هستند، زیبایی و گیرایی بیشتری دارند و در ظاهر افراد تاثیرات مثبت زیادی می‌گذارند.
 • از دیگر مزایای کراتینه در مراکز تخصصی باید به افزایش کیفیت موها و یکدست شدنشان اشاره کرد. چرا که با این کار کلیه موها به شکل یکدستی صاف و یا احیا می‌شوند و حالت زیباتری به خود می‌گیرند.

موارد منع کراتینه مو چیست؟

 

موارد منع کراتینه مو چیست؟

بسیاری از روش‌های زیبایی، برای هر فردی مناسب نیستند و باید به موارد منعشان توجه شود. از آنجایی که مواد کراتینه مو شیمیایی هستند و اغلب حاوی ماده فرمالدهید می‌باشند، برای خانم‌های باردار مناسب نبوده و جزو موارد منع کراتینه به حساب می‌آید. در واقع مواد شیمیایی موجود در کراتینه، ممکن است برای خانم‌های باردار عوارضی را به دنبال داشته باشد و موجب ضررهای زیادی برای آنها شود. شاید تصور شود که با استفاده از ماسک میتوان استنشاق این مواد را به حداقل خود رساند. اما بخارهای فرمالدهید با هر بار اتوکشی موها، متصاعد می‌شوند و خطرات بیشتری را برای افراد ایجاد می‌کنند. این بخارها ممکن است سبب ابتلا به بیماری‌های جدی و یا حتی سقط جنین شوند. از این رو خانم‌های باردار باید حتما به این موضوع توجه داشته باشند و کراتینه را پس از دوران زایمان و حتی شیردهی انجام دهند.

از طرف دیگر افرادی که به آلرژی‌های حاد مبتلا هستند و یا پوست سرشان حساس است، ممکن است پس از کراتینه با عوارضی روبرو شوند. از این رو این دسته از افراد نیز باید در این رابطه احتیاط کنند.

 

هزینه کراتینه مو در کرج چقدر است؟

هزینه کراتینه مو در کرج چقدر است؟

 

هزینه کراتینه مو در کرج چقدر است؟

 

هزینه کراتینه مو همچون رنگ مو یا دکلره کردن، بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد که در اینجا به آن اشاره می‌کنیم. توجه داشته باشید قیمت کراتینه مو در کرج ثابت نبوده و با افزایش قیمت مواد کراتینه، هزینه انجام آن نیز افزایش پیدا می‌نماید. عوامل موثر در قیمت کراتینه مو عبارتند از:

 • حجم و قد موها: کوتاهی و بلندی مو به علاوه کم حجم یا پر حجم بودن موها، در قیمت کراتینه تاثیر دارد. هر چقدر مشتری از موهای بلندتر یا پرپشت‌تری برخوردار باشد، باید هزینه بیشتری برای این کار پرداخت نماید. دلیل آن هم این است که این موها نیاز به مواد و همچنین زمان بیشتری نیاز دارند.
 • نوع مواد کراتینه: مواد مصرفی کراتینه در مدل‌ها و برندهای مختلفی در بازار موجود هستند و هر کدام قیمت متفاوتی دارند. برای همین اگر از مواد گران قیمت برای کراتین کردن موها استفاده شود، هزینه انجام آن بالاتر می‌شود.
 • شهرت سالن و کراتین کار: در صورتی که به یک سالن آرایشی مشهور در شهر کرج مراجعه کنید، احتمالا باید هزینه بیشتری برای کراتین کردن مو پرداخت نمایید. چرا که این سالن‌ها از افراد کاربلد برای کلیه امور زیبایی خود استفاده می‌کنند و رضایت مشتری را در اولویت قرار می‌دهند.

جمع بندی

اگر ساکن شهر کرج و یا شهرهای اطراف آن هستید و به دنبال یک مرکز کراتینه مو در آن می‌باشید، می‌توانید از خدمات سالن یاسمن بیوتی استفاده نمایید. در این سالن زیبایی کلیه امور آرایشی و زیبایی توسط پرسنل کاربلد و حرفه‌ای صورت می‌گیرد. کراتینه مو از جمله خدماتی است که در سالن یاسمن بیوتی به وسیله کراتین کاران با تجربه و با استفاده از مواد مرغوب انجام می‌شود. کراتینه برزیلی یا صافی و همچنین کراتینه احیایی جزو روش‌های محبوب کراتینه هستند که در این سالن قابل انجام می‌باشند.

 

 

11 Comments

 1. ستاره گفت:

  یاسمن بیوتی واقعا یکی از بهترین سالن‌های شهر کرج هست و من از خدماتی که تو این سالن انجام دادم، واقعا رضایت دارم.

 2. سیما گفت:

  کراتینه مو یاسمن بیوتی خیلی خوبه. البته لاین اکستنشن مو این سالن هم واقعا بی‌نظیره

 3. مرجان گفت:

  من پوست سر حساسی دارم. نمیدونم میتونم موهام رو کراتینه کنم یا نه.

 4. مروارید مرادی گفت:

  نتیجه کراتینه مو در خانه با کراتینه سالن خیلی متفاوت هست. به نظرم ریسک نکنید و حتما یک سالن تخصصی رو برای این کار انتخاب کنید.

 5. مروارید مرادی گفت:

  نتیجه کراتینه مو در خانه با کراتینه سالن خیلی متفاوت هست. به نظرم ریسک نکنید و حتما یک سالن تخصصی رو برای این کار انتخاب کنید.

 6. سمیرا گفت:

  من با اینکه پوست سرم یکم حساسه و رو موهام حساسیت زیادی دارم، اونها رو کراتینه کردم و مشکلی هم برام ایجاد نشد.

 7. نیلوفر غیبی گفت:

  من موهام رو تازه رنگ کردم و یکم وز شدن. نمیدونم کراتینه کنم یا پروتئین تراپی

 8. بیتا گفت:

  اگر موهاتون رو تازه رنگ کردید، یکم به مو مهلت بدید تا هم رنگش تثبیت بشه و هم مجددا با مواد شیمیایی بدحال‌تر نشه. حداقلش باید یک ماه صبر کنید.

 9. هانیه گفت:

  کراتینه برزیلی ماندگاری بیشتری داره . اگر براتون این مسئله مهمه حتما از کراتینه برزیلی استفاده کنید.

 10. سحر سلگی گفت:

  مرحله اتوکشی در کراتینه خیلی تاثیر داره. البته نوع مواد هم در ماندگاری و کیفیت کراتینه تاثیر دارند.

 11. sadaf گفت:

  منم این سالن کراتینه کردم و با مشکل حادی مواجه نشدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *