اکستنشن مو در غرب تهران

اکستنشن مو در غرب تهران

اکستنشن مو یک روش عالی برای افزایش قد و حجم موها است. این روش به بانوان کمک می‌کند تا موهای خود را به قد و حجم مورد نظر خود برسانند و زیبایی و جذابیت موهای خود را دوچندان نمایند. در حال حاضر مراکز زیادی در شهر تهران در زمینه اکستنشن مو فعالیت می‌کنند. در این مطلب قصد داریم در رابطه با این متد زیبایی صحبت کرده و با یکی از بهترین مراکز اکستنشن مو در غرب تهران، یعنی سالن یاسمن بیوتی آشنا شویم.

اکستنشن مو چیست؟

 

اکستنشن مو چیست؟

 

اکستنشن مو یکی از متدهای زیبایی است که در آن شاخه‌های مو طبیعی یا مصنوعی به موهای اصلی متصل می‌شود. با اضافه شدن مو، موهای اصلی از حجم و قد بیشتری برخوردار می‌شوند. حجم و قد موها به نظر و سلیقه مشتری بستگی دارد. در صورتی که مشتری موهای کوتاهی داشته باشد و تمایل به بلند کردن آنها داشته باشد، میتواند از اکستنشن مو در قد دلخواه استفاده کرده تا قد موهای خود را افزایش دهد. افرادی هم که موهای کم حجمی دارند و دوست دارند به حجم آن بیافزایند، میتوانند از این متد زیبایی استفاده نمایند. پس اکستنشن مو یک روش موثر برای افزایش قد و حجم موها است و میتواند به زیبایی و جذابیت بیشتر آنها بیافزاید.

انواع اکستنشن مو و بهترین نوع آن

اکستنشن مو شامل دو نوع طبیعی و مصنوعی است. در اکستنشن طبیعی از موهای طبیعی و واقعی انسان استفاده می‌شود. برای همین این اکستنشن حالت طبیعی و زیباتری دارد و افراد بیشتری از آن جهت اکستنشن کردن موهای خود استفاده می‌نمایند. برای اکستنشن مو با موهای طبیعی، بهترین روش متد لیزری یا میکرولیزر است. برای این کار باید از دستگاه‌های مخصوص استفاده شود تا موها به بهترین شکل ممکن به موهای اصلی متصل شوند. در روش اکستنشن مو لیزری از چسب کراتین استفاده می‌شود. هرچقدر این چسب مرغوب و باکیفیت‌تر باشد، اتصال به شکل بهتر و محکم‌تری انجام می‌شود. البته موهای طبیعی برای سایر متدها از جمله اکستنشن رینگی و دوختی هم کاربرد دارند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

در رابطه با اکستنشن مصنوعی هم باید اشاره شود که این نوع اکستنشن از الیاف مصنوعی و در کارخانه تولید می‌شود. برای همین جذابیت و طبیعی بودن اکستنشن‌های طبیعی را ندارد. اکستنشن مو مصنوعی معمولا براقیت زیادی دارد و خیلی راحت از موهای طبیعی تشخیص داده می‌شود. برای همین افراد زیادی اکستنشن مو طبیعی را به نوع مصنوعی ترجیح می‌دهند. البته ناگفته نماند اکستنشن مو مصنوعی به دلیل قیمت پایین، انتخاب بسیاری از بانوان است.

اکستنشن مو گرم و انواع آن

 

اکستنشن مو گرم و انواع آن

 

اکستنشن مو به دو دسته گرم و سرد قابل تقسیم است. منظور از اکستنشن گرم، استفاده از ابزارهای حرارتی برای اتصال موها است. از مهمترین انواع اکستنشن مو گرم باید به اکستنشن مو لیزری اشاره کرد. در این روش موها به وسیله دستگاه و چسب مخصوص به موهای اصلی وصل می‌شوند. چسب‌های استفاده شده در این روش چسب کراتین نام دارند. چسب کراتین یک چسب گیاهی است که هیچ ضرری برای مو ندارد. این چسب کاملا بی‌رنگ بوده و با قرارگیری بر روی موها مشخص نمی‌شود. موهای اکستنشن به وسیله چسب کراتین و سپس اعمال گرما از طریق دستگاه به موهای اصلی متصل می‌شوند. اکستنشن میکرولیزر هم مشابه با این متد است. با این تفاوت که گرم موی استفاده شده در آن کمتر است.

اکستنشن مو سرد و انواع آن

 

اکستنشن مو سرد و انواع آن

 

در اکستنشن مو سرد خبری از حرارت نبوده و موها بدون اعمال حرارت و گرما به موهای اصلی وصل می‌شوند. اکستنشن مو سرد شامل اکستنشن دوخت، اکستنشن کلیپسی و اکستنشن با رینگ است که در اینجا به طور مختصر به آنها اشاره می‌نماییم.

 • اکستنشن مو دوخت یا لاینی: این اکستنشن نیاز به دقت و صبر و حوصله زیادی دارد. چرا که موها باید به شکل دوخت‌دار درآمده و سپس با استفاده از نخ و سوزن مخصوص به بافت روی سر متصل شوند. این متد از اکستنشن مو نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد و باید حتما در آرایشگر توسط افراد ماهر انجام شود. در غیر این صورت موها دچار آسیب شده و ممکن است ریزش شدیدی را تجربه نمایند.
 • اکستنشن مو کلیپسی: اکستنشن مو کلیپسی راحت‌تراز هر نوع روش دیگری است و هر فردی میتواند در خانه آن را انجام دهد. البته این اکستنشن‌ها موقت هستند و ممکن است پس از چند ساعت شل شده و سبب نامرتب شدن موها شوند.
 • اکستنشن مو با رینگ: در این روش به جای چسب، از رینگ یا حلقه جهت اتصال شاخه‌های مو استفاده می‌شود. در صورتی که این روش با دقت بالایی انجام شود، موها حالت زیبا و خوبی پیدا می‌کنند. در غیر این صورت ممکن است رینگ‌ها به تدریج از موها جدا شده و خیلی راحت از لابلای مو مشخص شوند.

انواع اکستنشن مو از نظر مدت زمان ماندگاری

 

انواع اکستنشن مو از نظر مدت زمان ماندگاری

 

اگر به فکر اکستنشن کردن موهای خود هستید، حتما در رابطه با مدت زمان ماندگاری آن تصمیم بگیرید. اکستنشن‌ها از نظر ماندگاری به سه دسته موقت، نیمه موقت و دائمی تقسیم می‌شوند.

 1. اکستنشن مو موقت: این اکستنشن‌ها به راحتی از موی اصلی جدا می‌شوند. اکستنشن مو کلیپسی که با استفاده از کلیپس یا گیره به موهای اصلی وصل می‌شود، جزو این دسته از اکستنشن‌ها است. افرادی که قصد دارند تنها برای شرکت در یک مهمانی یا مراسم خاص موهای خود را اکستنشن نمایند، معمولا به سراغ اکستنشن مو موقت می‌روند.
 2. اکستنشن مو نیمه دائمی: طول عمر این اکستنشن‌ معمولا در حدود دو ماه است و پس از این مدت زمان باید برای ترمیم یا ریموو اکستنشن مو اقدام کرد.
 3. اکستنشن مو دائمی: برخی افراد تصور دارند که اکستنشن‌های دائمی برای مدت زمان بسیار طولانی بر روی مو باقی می‌مانند. در صورتی که اینطور نبوده و منظور از اکستنشن مو دائمی، ماندگاری بیشتر آن نسبت به سایر روش‌های اشاره شده است. دوام اکستنشن مو دائمی نسبت به دو مورد قبلی بیشتر است و معمولا تا 6 ماه بر روی موها باقی می‌ماند. البته ماندگاری و دوام اکستنشن مو به موارد زیادی از جمله نوع اکستنشن مو، متد، مواد مصرفی و نحوه مراقبت از موها بستگی دارد. همچنین میزان رویش مو در این زمینه موثر بوده و افراد باید پس از رشد موهای خود، به آرایشگاه مراجعه نمایند.

سالن یاسمن بیوتی از مراکز اکستنشن مو در غرب تهران

سالن زیبایی یاسمن بیوتی یکی از سالن‌های بسیار مجلل و شیک در غرب تهران است. این سالن با برخورداری از دستگاه‌های پیشرفته و مواد اولیه مرغوب، بهترین خدمات زیبایی را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. در این مرکز زیبایی، اکستنشن مو با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می‌شود. همچنین مواد مصرفی برای این کار از نوع مرغوب و با کیفیت هستند تا موهای مشتریان بدون هیچگونه آسیبی مورد اکستنشن قرار بگیرد.

چرا سالن یاسمن بیوتی؟

افرادی که به دنبال بهترین مرکز اکستنشن مو در غرب تهران هستند، میتوانند با خیال آسوده به سالن زیبایی یاسمن بیوتی مراجعه کرده و در آنجا موهای خود را اکستنشن نمایند. چرا که:

 • در سالن یاسمن بیوتی از متریال مرغوبی برای اکستنشن مو استفاده می‌شود. تمام موهای اکستنشن از جنس مرغوب هستند و جذابیت و زیبایی بسیار زیادی دارند. همچنین این سالن زیبایی مجهز به جدیدترین دستگاه‌ها و تجهیزات است تا موهای مشتریان بدون هیچ مشکلی در کوتاهترین زمان مورد اکستنشن قرار بگیرد.
 • اکستنشن کاران سالن یاسمن بیوتی از افراد متخصص و حرفه‌ای در این لاین زیبایی هستند و چندین سال سابقه در این امر دارند. این افراد در ابتدا به بررسی موهای مشتری پرداخته و آن را از نظر سلامت، حجم و غیره مورد بررسی قرار می‌دهند. سپس با توجه به ساختار موی مشتری و سلامت پوست و موی سر، بهترین متد اکستنشن مو را به او معرفی می‌نمایند. همین موضوع باعث می‌شود تا موهای مشتری به بهترین شکل اکستنشن شود و هیچگونه آسیبی به آن وارد نشود.
 • سالن یاسمن بیوتی از دسترسی خوبی برخوردار است و افراد در هر نقطه از شهر تهران میتوانند خود را به آن برسانند. این سالن بسیار زیبا، مجهز و شیک است و فضای کافی برای حضور مشتریان متعدد را دارد.

قیمت اکستنشن مو در غرب تهران

هزینه اکستنشن مو به موارد مختلفی بستگی دارد. در وهله اول طبیعی یا مصنوعی بودن موهای اکستنشن، بر روی قیمت اکستنشن مو تاثیر دارد. اکستنشن مو طبیعی به دلیل طبیعی بودن و قابلیت رنگ و حالت‌دهی، هزینه بیشتری دارد. از سوی دیگر متد اکستنشن، مواد مصرفی، حجم و قد مورد نظر نیز بر روی قیمت اکستنشن مو تاثیرگذار است. همچنین قیمت این روش زیبایی به تخصص و تجربه آرایشگر و نوع سالن آرایشی وابسته است. از این رو جهت اطلاع از قیمت اکستنشن مو در غرب تهران بهتر است با سالن زیبایی یاسمن بیوتی تماس حاصل فرمایید. متخصصان سالن بر اساس قد و حجم موی مورد نظر و سایر موارد اشاره شده، هزینه اکستنشن مو را به شما اعلام خواهند کرد.

جمع بندی

اکستنشن مو نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد تا هیچ آسیبی به موهای اصلی وارد نشود. برای همین انتخاب بهترین سالن برای اکستنشن کردن مو بسیار مهم است. در صورتی که به دنبال بهترین مرکز اکستنشن مو در غرب تهران هستید، میتوانید از خدمات سالن یاسمن بیوتی در این زمینه استفاده نمایید. این سالن نمونه کارهای زیادی در لاین اکستنشن مو دارد و بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌نماید.

3 Comments

 1. نیوشا گفت:

  یاسمن بیوتی واقعا یکی از بهترین سالن های اکستنشن مو تو غرب تهرانه

 2. بهاره صالحی گفت:

  اکستنشن مو موقتی خیلی خوبه و زیاد ازش استفاده میکنم

 3. زهرا گفت:

  این سالن از نظر نحوه برخورد با مشتری خیلی عالیه و از خدمات دهیشون راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *