اکستنشن مو برای موهای کوتاه و نکات مهم آن

اکستنشن مو برای موهای کوتاه و نکات مهم آن

اکستنشن مو یکی از روش‌های زیبایی پرطرفدار است که برای افزایش قد و حجم موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش برای بانوانی که موهای کوتاهی دارند و دوست دارند خیلی زود و سریع آن را به قد مورد نظر خود برسانند، مناسب است. همچنین میتوان حجم موهای کوتاه را با اکستنشن بیشتر کرده و از این طریق زیبایی بیشتری به موها بخشید. در این مطلب قرار است به بررسی نحوه اکستنشن موهای کوتاه بپردازیم و با موارد مهم در این زمینه بیشتر آشنا شویم.

چرا اکستنشن مو برای موهای کوتاه مناسب است؟

 

چرا اکستنشن مو برای موهای کوتاه مناسب است؟

 

بانوان زیادی هستند که برای ایجاد تنوع در شکل و ظاهر خود، موهای خود را کوتاه می‌کنند. حال گاهی اوقات ممکن است پس از کوتاه کردن موها، از این کار پشیمان شوند و یا بخواهند در یک مراسم با موهای بلند و زیباتری ظاهر شوند. در این شرایط یکی از طبیعی‌ترین و بهترین راهکارها، اکستنشن کردن موها است. با استفاده از اکستنشن مو، میتوان موهای کوتاه را برای مدت موقتی بلندتر کرده و از زیبایی آنها بهره برد. در این روش شاخه‌های مو در طول و قد دلخواه به موهای اصلی متصل شده و سبب افزایش قد آنها می‌شود. با این حال باید اشاره شود که اکستنشن مو روشی است که نیاز به ترمیم دارد و باید پس از چند هفته مورد ترمیم قرار بگیرد. ترمیم اکستنشن موهای کوتاه باعث می‌شود تا موها حالت طبیعی‌تر و زیباتری پیدا کنند و از آسیب به مو و پوست سر خودداری شود.

اکستنشن مو با رینگ برای موهای کوتاه

 

اکستنشن مو با رینگ برای موهای کوتاه

 

یکی از روش‌های اکستنشن کردن موها که از کم عوارض‌ترین و سالم‌ترین روش‌ها در این زمینه به حساب می‌آید، اکستنشن مو با رینگ است. این روش برای آن دسته از افرادی مناسب است که به تازگی موهای خود را کوتاه کرده‌اند و قصد دارند یک تغییر موقتی در موهای خود ایجاد کنند. همچنین افرادی که به دلیل رنگ و دکلره کردن زیاد موهای خود دچار آسیبات مختلفی چون ریزش یا ضعیف شدن تارهای مو شده‌اند، می‌توانند از این روش استفاده کنند و موهای خود را به حجم و قد مورد نظر خود برسانند.

در روش اکستنشن مو با رینگ برای موهای کوتاه و یا بلند، از رینگ یا حلقه واشردار استفاده می‌شود. روش کار هم به این صورت است که رینگ را با استفاده از قلاب مخصوص درون موها کرده و سپس موی اضافی یا اکستنشن را به آن اضافه می‌کنند. این رینگ‌ها با یک لایه سیلیکونی به خوبی پوشیده شده‌اند تا امکان لغزش در حلقه‌ها به دور مو به حداقل خود برسد. در روش اکستنشن مو با رینگ برای موی کوتاه، خبری از مواد شیمیایی و گرما نبوده و به پوست سر نیز آسیبی وارد نمی‌شود. برای همین است که این روش جزو روش‌های بسیار کم خطر و محبوب به حساب می‌آید. لازم به اشاره است که رینگ‌های مورد استفاده بسیار کوچک هستند و با قرار گرفتن در بین موها، به راحتی قابل تشخیص نمی‌باشند.

قیمت اکستنشن موی کوتاه چقدر است؟

 

قیمت اکستنشن موی کوتاه چقدر است؟

 

به طور کلی در رابطه با هزینه اکستنشن مو باید اشاره کرد که عوامل مختلفی در این زمینه دخیل هستند. در رابطه با اکستنشن موی کوتاه نیز به همین شکل است. در اینجا به چند عامل مهم در تعیین قیمت اکستنشن موی کوتاه اشاره می‌کنیم.

 • قد مورد نظر مو: بسته به اینکه موهای طبیعی از چه قدی برخوردار هستند و قرار است به چه قد و ارتفاعی برسند، هزینه اکستنشن متفاوت در نظر گرفته می‌شود. بدیهی است هر چقدر ارتفاع شاخه‌های اکستنشن بیشتر باشد، هزینه کار نیز بالاتر در نظر گرفته می‌شود.
 • جنس اکستنشن مو: اکستنشن‌های مو در دو نوع طبیعی و مصنوعی موجود هستند. از میان این دو، اکستنشن موی طبیعی از قیمت بالاتری برخوردار است. چرا که همچون موهای طبیعی سر بوده و قابلیت رنگ کردن و حالت دهی را به خوبی دارد. از این رو اگر قرار باشد برای اکستنشن موهای کوتاه از شاخه‌های اکستنشن طبیعی استفاده شود، باید هزینه بیشتری برای آن در نظر گرفته شود.
 • روش اکستنشن کردن: از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت اکستنشن موهای کوتاه باید به روش کار اشاره کرد. از آنجایی که روش‌های مختلفی جهت این کار وجود دارد، بسته به نوع روش هزینه متفاوتی هم برای آن در نظر گرفته می‌شود.
 • شهرت آرایشگر و سالن آرایشی: به عنوان دیگر عامل موثر در این زمینه باید به محبوبیت و شهرت شخص اکستنشن کار و همچنین سالن آرایشی کرد. معمولا افرادی که شهرت و سابقه خوبی در این زمینه دارند و در یک سالن آرایشی و زیبایی معتبر و معروفی به خدمات اکستنشن می‌پردازند، هزینه بالاتری را برای این کار در نظر می‌گیرند.

چند نکته مهم راجع به اکستنشن موی کوتاه

 

چند نکته مهم راجع به اکستنشن موی کوتاه

 

اکستنشن مو یک روش برای افزایش طول و حجم موهای کوتاه است. برای همین اگر موهای شما کوتاه هستند و به دنبال راهی برای افزایش طول و حجم آنها هستید، اکستنشن مو یکی از بهترین روش‌ها برایتان است. در واقع اگر به تازگی موهای خود را کوتاه کرده‌اید و قصد دارید برای شرکت در یک مراسم و مهمانی آنها را به حالت بلندی برسانید، این روش بسیار برایتان کاربردی و مفید است. در زیر به چند نکته راجع به اکستنشن مو برای موهای کوتاه اشاره می‌کنیم که باید مورد توجه قرار بگیرد:

 • اکستنشن موهای کوتاه به وسیله روش‌های مختلفی قابل انجام است که در برخی از آنها از مواد مختلفی مانند کراتین، سیلیکون و پلیمر استفاده می‌شود. چسب‌های کراتین جزو پرکاربردترین موادی هستند که در اکستنشن مو به کار برده می‌شوند. این چسب‌ها کاملا گیاهی هستند و عامل آسیب و تهدیدی برای موها به حساب نمی‌آیند. با این حال اگر موهای حساس و یا پوست سر حساسی دارید، بهتر است در این رابطه با آرایشگر خود صحبت کنید تا از بهترین روش اکستنشن برای موهای کوتاهتان استفاده شود.
 • برای اکستنشن مو، موهایی با طول حداقل چند سانتی متر باید در دسترس باشد تا بتوان این روش را به صورت موثری انجام داد. در واقع نمیتوان موهای بسیار کوتاه را اکستنشن کرد. از این رو اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، بهتر است با مشاوران یاسمن بیوتی در تماس باشید و با ارسال عکس موهای فعلی خود، از شرایط انجام آن به خوبی مطلع شوید.
 • در اکثر مواقع، اکستنشن مو با طول 20 تا 30 سانتی متر به عنوان بخش‌های اضافی استفاده می‌شود. با این حال اگر موهای طبیعی بسیار کوتاه باشند، بهتر است از طول زیاد استفاده نشود. چرا که این کار موجب کشیدگی موها شده و عوارضی را همچون ریزش مو به همراه می‌آورد.
 • برای اکستنشن کردن موهای کوتاه، باید از مواد با کیفیت برای اضافه کردن شاخه‌های مو استفاده شود تا از آسیب دیدگی به موهای طبیعی و پوست سر جلوگیری شود.
 • اکستنشن موی کوتاه را حتما نزد آرایشگران با تجربه انجام دهید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید.

موارد مراقبتی از اکستنشن موهای کوتاه

 

موارد مراقبتی از اکستنشن موهای کوتاه

 

اکستنشن مو نیاز به مراقبت دارد تا دوام و ماندگاری آن افزایش پیدا کند. بنابراین اگر قصد دارید دوام اکستنشن موهای کوتاه خود را افزایش دهید، حتما به موارد مهم در این زمینه توجه داشته باشید. در این بخش به چند نکته مهم پیرامون راه‌های افزایش دوام اکستنشن مو اشاره می‌کنیم.

 • پس از اکستنشن کردن موهای خود، از انواع حالت دهنده همچون تافت سیلیکون‌دار استفاده نکنید. این مواد سبب از بین رفتن چسب اکستنشن شده و موجب جدا شدن شاخه‌های مو می‌گردد.
 • برای شانه زدن موهای اکستنشن شده خود حتما از برس نرم و مناسبی استفاده کنید و این کار را با حوصله و صبر انجام دهید. چرا که هرگونه کشیدگی موجب شل شدن شاخه‌های اکستنشن و آسیب به آن خواهد شد.
 • هنگام خوابیدن ترجیحا موهای خود را با یک کش ببندید تا از کشیده شدن آن در زیر بالش خودداری شود. این کار به دوام بیشتر اکستنشن مو کمک زیادی می‌کند.
 • در صورتی که قصد داشتید موهای اکستنشن شده خود را رنگ کنید، بهتر است آن را در یک آرایشگاه و نزد متخصص انجام دهید تا آسیبی به موها وارد نشود.
 • هنگام شستشوی موها، از چنگ زدن به آنها خودداری کنید و موها را با آب ولرم یا سرد شستشو دهید.

اکستنشن موهای کوتاه در سالن یاسمن بیوتی

 

اکستنشن موهای کوتاه در سالن یاسمن بیوتی

اگر موهای کوتاهی دارید و دوست دارید آنها را به حجم و قد دلخواه خود برسانید، می‌توانید این کار را به متخصصان یاسمن بیوتی بسپارید. در این مرکز کلیه خدمات آرایشی و زیبایی نظیر اکستنشن مو برای انواع موهای کوتاه و متوسط انجام می‌شود. برای همین کافیست در این زمینه یک مشاوره با آرایشگران و متخصصین یاسمن بیوتی داشته باشید تا از بهترین روش اکستنشن برای موهای کوتاه خود مطلع شوید. همچنین می‌توانید اکستنشن جلوی موی کوتاه را در این مرکز انجام دهید و موهایتان را کاملا به شکل دلخواه خود تغییر دهید.

جمع بندی

در این مطلب پیرامون اکستنشن مو برای موهای کوتاه صحبت کردیم. همانطور که اشاره کردیم اکستنشن یک روش بسیار کاربردی و سریع برای افزایش قد و حجم موها است و برای بلند کردن موهای کوتاه بسیار مناسب می‌باشد. از این رو اگر موهای کوتاهی دارید و دوست دارید خیلی سریع آنها را به قد و حجم مورد نظر خود برسانید، بهتر است در یک مرکز اکستنشن معتبر به انجام این کار بپردازید. اکستنشن مو برای موهای کوتاه، سبب تغییر چشمگیری در ظاهر فرد خواهد شد.

سوالات متدوال

1- هزینه اکستنشن مو برای موهای کوتاه چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه اکستنشن به طور دقیق، لطفا با شماره های سالن تماس بگیرید تا بر اساس قد مو و نوع اکستنشن، هزینه آن اعلام شود.

 

2- آیا برای موهای بسیار کوتاه، امکان استفاده از اکستنشن مو وجود دارد؟

برای اکستنشن موهای کوتاه، باید حداقل چند سانتی متر مو در دسترس باشد تا بتوان این عمل را انجام داد.

 

3- آیا امکان استفاده از اکستنشن 30 سانتی متری برای موهای بسیار کوتاه وجود دارد؟

اگر موهای طبیعی خیلی کوتاه باشند، بهتر است از اکستنشن با طول زیاد استفاده نشود تا موها دچار کشیدگی و متعاقبا ریزش نشوند.

7 Comments

 1. سپیده گفت:

  من بعد از کوتاهی مو پشیمون شدم و اکستنشن انجام دادم و از این کار راضی هستم.

 2. mina گفت:

  اکستنشن برای موهای کوتاه رو حتما پیش افراد متخصص انجام بدین

 3. abbasi گفت:

  اگر موهای خیلی کوتاهی دارید، اکستنشن کوتاه انتخاب کنید. چون اکستنشن بلند باعث کشیدگی موها و ریزششون میشه

 4. aram گفت:

  اکستنشن موی کوتاه نیاز به تخصص زیادی داره. چون قد موی طبیعی کوتاهه و محل اتصال اکستنشن نباید مشخص بشه

 5. akbari گفت:

  دوست من موهای کوتاهش رو اکستنشن کرد و خیلی راضی بود

 6. rahele گفت:

  کار اکستنشن یاسمن بیوتی واقعا حرف نداره و هر نوع مویی رو به بهترین شکل اکستنشن میکنه

 7. sanam گفت:

  با اینکه موهای کوتاهم قابل اکستنشن شدن هستن ولی اگه خیلی خیلی کوتاه باشن، نمیشه اکستنشنشون کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *