اکستنشن مو در تهران

اکستنشن مو در تهران

از آنجایی که بلند شدن موها پروسه زمان‌بری است، بسیاری از بانوان برای افزایش قد و حتی حجم موهای خود به سراغ روش اکستنشن می‌روند. اکستنشن مو یک متد زیبایی است که در چند سال اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. افرادی که خواهان موهای بلند یا پرپشت هستند، این متد زیبایی را انتخاب کرده و از طریق آن به حجم و قد موهای خود می‌افزایند. با این حال برای اینکه بتوان اکستنشن را به بهترین شکل ممکن انجام داده و از آسیب به موهای اصلی جلوگیری کرد، نیاز است تا برای این کار به سالن‌های زیبایی معتبر مراجعه شود. در حال حاضر سالن‌های زیادی در شهر تهران در لاین اکستنشن مو به فعالیت می‌پردازند. با در نظر گرفتن مواردی میتوان بهترین سالن اکستنشن مو در تهران را پیدا کرده و اکستنشن کردن موهای خود را به دست پرسنل آن سپرد.

بهترین سالن اکستنشن مو در تهران

اکستنشن مو در تهران

اگر قصد دارید اکستنشن مو را به شکل طبیعی انجام دهید و مانع از آسیب به موهای خود شوید، باید در انتخاب سالن اکستنشن مو در تهران دقت زیادی به خرج دهید. برای انتخاب بهترین سالن اکستنشن مو در تهران توجه به چند نکته مهم و ضروری است. از جمله:

 • مجهز بودن سالن: بهترین سالن اکستنشن مو در تهران از دستگاه‌های جدید و تجهیزات پیشرفته و به روزی برخوردار است. این سالن‌ها به شکل کاملا مدرنی هستند و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.
 • مرغوب بودن متریال: برخی از روش‌های اکستنشن مو نیاز به استفاده از مواد و متریال خاصی دارند. برای مثال جهت اکستنشن مو با چسب کراتین نیاز به تهیه چسب گیاهی کراتین است. با اینکه این چسب‌ها گیاهی هستند و ضرری برای مو ندارند، اما باید از کیفیت و مرغوبیت بالا برخوردار باشند.
 • تخصص اکستنشن کار: مورد دیگری که در انتخاب سالن اکستنشن مو در تهران اهمیت دارد، توجه به تخصص و تجربه پرسنل مجموعه است. اکستنشن کاران سالن باید کاملا آموزش دیده باشند و از تجربه بالایی در این امر برخوردار باشند. این افراد نمونه‌ کارهای متعددی داشته و بیشترین رضایت را از سوی مشتریان خود دارند.
 • دسترسی مناسب: سالن اکستنشن مو باید دسترسی خوبی داشته باشد و از طریق وسایل نقلیه عمومی به راحتی قابل دسترسی باشد. همچنین شماره‌های سالن یا سایت مجموعه باید همواره در دسترس باشد و مشتری مشکلی از بابت تماس با آن پیدا نکند.

انواع اکستنشن مو در تهران

اکستنشن مو در تهران

اکستنشن مو در حالت کلی به دو دسته اکستنشن مو سرد و اکستنشن مو گرم تقسیم می‌شود. در اکستنشن مو سرد خبری از حرارت نبوده و شاخه‌های مو با استفاده از ابزارهایی همچون رینگ یا کلیپس به موهای سر وصل می‌شوند. از انواع اکستنشن مو سرد میتوان به روش اکستنشن دوختی، اکستنشن بافت، اکستنشن با رینگ و کلیپس اشاره کرد. اما اکستنشن مو گرم از طریق حرارت و با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود. از انواع روش‌های متداول آن هم میتوان به اکستنشن با چسب کراتین، اکستنشن لیزری و اکستنشن میکرولیزر اشاره کرد. در زیر به بررسی بیشتر روش‌ها و متدهای اکستنشن مو می‌پردازیم.

 • اکستنشن مو با چسب کراتین

یکی از روش‌های محبوب اکستنشن کردن موها استفاده از چسب کراتین است. این چسب‌ها کاملا گیاهی هستند و ضرری برای مو ندارند. برای همین افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند و دوست دارند از طریق اکستنشن به حجم موهای خود بیافزایند، میتوانند از اکستنشن مو چسبی استفاده نمایند. چسب کراتین بدون رنگ و بو بوده و با قرارگیری بر روی موها مشخص نمی‌شود.

 • اکستنشن مو لیزری

در روش اکستنشن مو لیزری، از دستگاه با اشعه لیزر و کراتین‌های گیاهی استفاده می‌شود. خصوصیتی که این روش دارد این است که درصد کمی از موهای سر با مواد و گرما در تماس هستند و از این حیث دچار آسیب کمتری می‌شوند.

 • اکستنشن میکرولیزر

از متدهای جدید اکستنشن مو باید به اکستنشن میکرولیزر اشاره کرد. در این روش هم از حرارت لیزر و چسب‌های گیاهی کراتینه جهت اتصال مو استفاده می‌شود. با این حال تفاوتی که اکستنشن میکرولیزر با اکستنشن لیزری دارد، در گرم مو است. در اکستنشن لیزری گرم مو بالا بوده و معمولا از 0.8 گرم برای آن استفاده می‌شود. اما در روش میکرولیزر این مقدار در حدود 0.6 الی 0.7 است.

 • اکستنشن حرارتی تار به تار

در این روش از چند تار مویی استفاده شده و موها حجم بسیار کمی دارند. چسب کراتین مصرفی در آن هم بسیار کم بوده و بر روی مو یا پوست سر مشخص نمی‌شود. از روش اکستنشن تار به تار بیشتر برای موهای جلوی سر که حساس هستند استفاده می‌شود.

 • اکستنشن دوخت یا لاینی

در این روش خبری از چسب و دستگاه نبوده و موهای اکستنشن به وسیله یک نخ مخصوص به موهای طبیعی وصل می‌شوند. این متد از اکستنشن مو نیاز به دقت و زمان زیادی دارد و باید صبر و حوصله بالایی برای آن به خرج داده شود.

 • اکستنشن کلیپسی

اکستنشن کلیپسی جزو روش‌های اکستنشن مو موقت است. در این روش موها از طریق گیره یا کلیپس به موهای اصلی وصل می‌شوند. معمولا افرادی که قصد دارند برای شرکت در مهمانی موهای خود را اکستنشن کنند، به سراغ این روش می‌روند.

اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی در تهران

اکستنشن مو در تهران

در اکستنشن مو طبیعی از موهای کاملا طبیعی استفاده می‌شود. این موها حالت واقعی و طبیعی دارند و در ترکیب با موهای سر جلوه زیبایی ایجاد می‌نمایند. دوام اکستنشن مو طبیعی بسیار مناسب بوده و پس از 45 روز الی 2 ماه نیاز به ترمیم پیدا می‌کند. با این حال قیمت اکستنشن مو طبیعی بیشتر از نوع مصنوعی است. برای تشخیص طبیعی بودن موهای اکستنشن میتوانید چند تار موی آن را آتش بزنید. در صورتی که بوی پلاستیک سوخته از آن به مشام برسد، یعنی موها طبیعی نیستند و از الیاف پلاستیکی ساخته شده‌اند. همچنین موهایی که ضخامت زیادی دارند و بیش از حد براق هستند، معمولا از نوع پلاستیکی می‌باشند.

حال اکستنشن مو مصنوعی از الیاف مصنوعی و پلاستیک ساخته می‌شود. این رشته موها از مواد خاصی تولید شده و به راحتی از موهای طبیعی قابل تشخیص می‌باشند. تارهای اکستنشن مو مصنوعی ضخیم و سفت بوده و نازکی و لطافت موهای طبیعی را ندارد. تنها از آنجایی که قیمت اکستنشن مصنوعی پایین‌تر از طبیعی است، برخی بانوان به سراغ استفاده از آن می‌روند.

قیمت اکستنشن مو در تهران

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از بانوان مطرح است، هزینه اکستنشن مو است. در این رابطه باید اشاره کنیم که قیمت اکستنشن مو به موارد زیادی بستگی دارد. مهمترین عوامل عبارتند از:

 • نوع موی اکستنشن: اکستنشن مو طبیعی از قیمت بیشتری نسبت به اکستنشن مو مصنوعی برخوردار است. با این حال از آنجایی که اکستنشن‌های طبیعی حالت طبیعی‌تر و زیباتری دارند، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • قد و حجم اکستنشن مصرفی: هر چقدر قد موی اکستنشن بیشتر باشد، به هزینه اکستنشن مو افزوده می‌شود. از سوی دیگر تعداد شاخه‌های مصرفی و حجم اکستنشن نیز بر روی قیمت آن تاثیرگذار است.
 • متد اکستنشن مو: اکستنشن مو به روش‌های مختلفی قابل انجام است. برخی از این متدها نیاز به صرف زمان و متریال بیشتری دارند. برای همین نوع روش اکستنشن نیز بر روی هزینه آن تاثیر دارد.
 • سالن و تخصص اکستنشن کار: عامل دیگری که بر روی قیمت اکستنشن مو موثر است، سالن و تخصص اکستنشن کار است. سالن‌های اکستنشن مو در تهران بسته به موقعیت، تجهیز بودن و شهرت خود هزینه خاصی را برای این کار در نظر می‌گیرند. علاوه بر این تخصص و تجربه اکستنشن کار نیز بر روی قیمت این کار تاثیر دارد. برای همین جهت اطلاع از قیمت اکستنشن مو بهتر است با یک مرکز اکستنشن مو معتبر در تهران تماس گرفته و از هزینه دقیق آن مطلع شوید.

خدمات اکستنشن مو در سالن یاسمن بیوتی

اکستنشن مو در تهران

برای اکستنشن کردن موهای خود میتوانید از خدمات سالن زیبایی یاسمن بیوتی در این زمینه استفاده نمایید. این مجموعه با بهره‌مندی از محیط وسیع، شیک و مدرن و مجهز بودن به دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته، تمام خدمات زیبایی را با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می‌نماید. اکستنشن کاران سالن زیبایی یاسمن بیوتی متناسب با نیازهای مشتری از بهترین متد اکستنشن مو استفاده می‌نمایند. پرسنل سالن از جدیدترین متدهای اکستنشن مو اطلاع دارند و انواع اکستنشن مو نظیر اکستنشن بافتی، اکستنشن دوختی، اکستنشن با چسب کراتین، اکستنشن با رینگ، اکستنشن لیزری و اکستنشن میکرولیزر را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند. در این سالن زیبایی از بهترین و مرغوبترین متریال برای اکستنشن کردن موهای مشتریان استفاده می‌گردد. بنابراین میتوانید با خیال آسوده موهای خود را در این مرکز زیبایی اکستنشن کنید و نگرانی از بابت آسیب به موهای طبیعی خود نداشته باشید.

مرکز اکستنشن مو در غرب تهران

افرادی که به دنبال یک مرکز معتبر اکستنشن مو در غرب تهران هستند، میتوانند سالن زیبایی یاسمن بیوتی را برای این کار در نظر بگیرند. سالن یاسمن بیوتی پیشتر در شهر کرج به فعالیت می‌پرداخته است و در حال حاضر در غرب تهران و منطقه مرزداران واقع شده است. دسترسی به سالن جدید یاسمن بیوتی بسیار راحت بوده و بانوان میتوانند خیلی راحت خود را به این مجموعه زیبایی برسانند. جهت تعیین وقت و اطلاع از هزینه اکستنشن مو در سالن یاسمن بیوتی میتوانید با شماره‌های سالن تماس حاصل فرمایید.

11 Comments

 1. پرستو گفت:

  یکی از بهترین سالن‌های اکستنشن مو در تهران هستین 👌🏻

 2. مختاری گفت:

  خدمات متنوعی تو این سالن انجام میشه. برای اکستنشن مو هم میشه راحت به اکستنشن کارای سالن اعتماد کرد

 3. عطیه کمالی گفت:

  اکستنشن مو کار خیلی حساسیه. باید حتما به تجربه و مهارت آرایشگر توجه کنید

 4. negin گفت:

  یکی از دوستان من تو سالن یاسمن بیوتی اکستنشن انجام داد و کاملا راضی بود

 5. samiraa گفت:

  خدمات سالن خیلی مناسب هست و انواع اکستنشن مو تو این سالن با بهترین متریال و تجهیزات انجام میشه

 6. elahe گفت:

  مواد مصرفی اکستنشن مو در سالن یاسمن بیوتی از نوع مرغوبی هستند. برای همین دوام اکستنشن مو خیلی بیشتر از حالت معمول میشه

 7. مینا آقایی گفت:

  تو این سالن از موهای دستچین شده برای اکستنشن کردن موهای مشتری استفاده میشه. برای همین موها حالت خیلی طبیعی و یکدستی پیدا میکنن و به راحتی قابل تشخیص نیستند

 8. طاهره مرادی گفت:

  هزینه اکستنشن مو در سالن یاسمن بیوتی نسبت به کیفیت کار بسیار مناسب هست

 9. سیما گفت:

  من از اکستنشن مو موقت برای مهمونی ها استفاده میکنم و واقعا راضیم

 10. aazam گفت:

  تو این سالن میتونین شاخه‌های اکستنشن مو با رنگبندی کامل رو پیدا کنین. واقعا هر جایی این رنگبندی رو نداره

 11. هدیه عربی گفت:

  متد خیلی خوبی هست. به خصوص برای مهمونی و مجالس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *